קטלוג ומחירים          
 

כל האריחים מצוירים בעבודת יד במכחול
בטכניקה העתיקה של המיוליקה האיטלקית.

זמן גמר העבודה עד חודש מיום ההזמנה.
ציור פשוט
לדוגמה פרחים

   
   
אריח 13X13 ס"מ
   
   
 
קטלוג אריחים מצוירים
ציור מורכב לדוגמה
אנשים / בע"ח 
 
 
אריח 13X13 ס"מ
 
 
 
אריחים חלקים
   
   
   5 ש"ח לאריח 13X13 ס"מ
   
   
 
 תמונה מצוירת   
אריחים מצוירים פורטוגל
תמונה למטבח מורכבת מאריחי קרמיקה. את ההשראה לתמונה קיבלתי מג'וספה, אומנית אריחים בעלת סטודיו לציור על קרמיקה היושבת בליסבון.ביליתי אצל ג'וזפה בסטודיו וציירתי דוגמאות קלסיות עתיקות האופייניות לפורטוגל.

לחץ כאן לפרטים נוספים

אריחים מצוירים דלפט
דלפט ידועה באריחי הקרמיקה שלה כבר כמה מאות שנים עד היום. בסטודיו לאריחים מצוירים מיוליקה דיזיין אני מאיירת על אריחים דוגמאות הלקוחות מהעולם העתיק בדלפט. האריחים המצוירים מעטרים את קירות המטבח.

לחץ כאן לפרטים נוספים

אריחים מצוירים פסים
אריחים מצוירים למטבח. פסים של דקורים מעוטרים למטבח. אריחים המצוירים בעבודת יד לשיבוץ בקירות המטבח, מעל הכיריים ולאורך הקירות. הדוגמאות לקוחות מהסגנון הקלאסי של המיוליקה האיטלקית.

לחץ כאן לפרטים נוספים

אריחים מצוירים מיוליקה
תמונות קיר מאריחים מצוירים. מסורת עתיקה בת מאות שנים של המיוליקה האיטלקית. ציור על אריחים בעבודת יד בסטודיו שלנו לאריחים מצוירים. לקביעת פגישה 050-5406962 אורנה.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תמונות קיר דלפט
תמונות קיר במטבח. אריחי קרמיקה מצוירים היוצרים תמונה. שילוב תמונות קיר מעל הכיריים ובין אריחי הקרמיקה במטבח. תמונות קיר מאריחי קרמיקה לאווירה חמה של מטבח כפרי. מטבח בסגנון העתיק של הדלפט ההולנדי.

לחץ כאן לפרטים נוספים

אריחים מצוירים פרחים
אריחים מצוירים למטבח בסגנון המיוליקה האיטלקית הקלסית. מתאימים לחיפוי קירות מטבח כפרי. האריחים מצוירים ביד במכחול בצבעים המיוחדים למיוליקה. האריחים נשרפים בתנור בטמפרטורה הקרובה לאלף מעלות ולכן עמידים.

לחץ כאן לפרטים נוספים